У Києві благодійному фонду Stabilization Support Services заборонили розміщувати білборди про проблеми переселенців.

У Києві благодійному фонду Stabilization Support Services заборонили розміщувати білборди про проблеми переселенців.

Про це йдеться у матеріалі видання «Заборона».

Співробітники фонду, який займається низкою соціальних програм в Україні, вирішили привернути увагу до проблеми пенсіонерів, що зареєстровані на окупованих територіях, розмістивши білборди з написами «4 роки пенсіонери виживають без пенсії», «Законопроект #6692 досі не прийнято» й «Як життя, панове депутати?».

Законопроект №6692 передбачає створення механізму виплати пенсій громадянам України, які проживають на тимчасово непідконтрольній території, і врегулювання труднощів з виплатою пенсій переселенцям.

Однак компанія «Преміум Медіа Груп», яка займається розміщенням білбордів, відмовилася розміщувати першопочатковий проект соціальної реклами. Представниця компанії Олена Березка аргументувала відмову тим, що «місто не дозволяє розміщувати такий сюжет, бо він вводить в оману споживача».

При цьому у компанії не відповіли, хто конкретно «в місті» і з якої причини заборонив розміщувати такі білборди. Незабаром Березка написала, що компанія збільшила вже сплачену вартість у зв’язку з тим, що вважає рекламу не комерційною, а політичною.

«У компанії «Преміум Медіа Груп» відмовилися повертати вже заплачені за розміщення гроші. У кінці березня благодійний фонд подав до суду позов до «Преміум Медіа Груп» на більш ніж 50 тисяч гривень», — йдеться у матеріалі.

Крім того, фонд придумав іншу концепцію: співробітники розмістили на сітілайтах в Києві серію зображень видатних уродженців Донбасу — Василя Стуса, Володимира Сосюри і Анатолія Солов’яненка — з написом «Йому б ви теж не дали пенсiю? Пiдтримай законопроект №6692».

Поділитись: