Життя

У Києві активісти влаштували суддям КСУ мовчазний пікет з ‘ківаловими’

Життя/У Києві активісти влаштували суддям КСУ мовчазний пікет з ‘ківаловими’
Зберегти
Вигляд

17 липня під будівлею Конституційного Суду України активісти ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ та громадських середовищ Майдану провели мовчазний пікет засідання КСУ.

Сьогодні на засіданні КСУ мають прийняти рішення у відкритті провадження по закону про відновлення довіри до судової гілки влади.

З власних джерел активістам РПР стало відомо, що судді КСУ "старого режиму" хочуть провалити рішення колегії, яка рекомендує не розпочинати провадження і відкрити провадження по цьому поданню.

Активісти в масках зі зображенням Сергія Ківалова зустрічали всіх членів КСУ, які йшли на засідання для того, щоб "продемонструвати обличчя судової системи, яка хоче реставруватися, знехтувавши Закон про люстрацію суддів".

 

Серед ініціаторів цього подання найбільш одіозні фігури епохи Януковича: головним чином представники фракцій Партії регіонів та Компартії (Дмитро Шпенов, Сергій Ківалов, Михайло Чечетов, Володимир Олійник, Петро Симоненко та інші). Активісти закликають суддів КСУ не ставати на заваді очищенню судової гілки влади і працювати згідно законів України. Оскільки засідання КСУ є відкритим, то експерти РПР вимагали надати їм можливість бути присутніми на засіданні.

Лише після двох годин очікування, судді КСУ дозволили експертам та журналістам відвідати засідання не зважаючи на закони, які регулюють роботу КСУ.

Пов`язані новини