Близько 100 активістів влаштували акцію із закликом бойкотувати російський бізнес. Вона проходить у Святошинському районі Києва. Про це з місця подій повідомив кореспондент Громадського.

Учасники акції тримають банери з написами «бойкот російським АЗС». Також натовп скандує гасла «бойкот Росії» та «геть з України».

«Доки ці установи знаходяться в Україні, ми не можемо почувати себе мирно. Тим паче, поки на Сході гинуть наші герої», - заявив один з організаторів акції.

Після цього демонстранти облили червоною фарбою двері приміщення «Сбербанк Росії» та розклали перед входом гільзи від патронів для автомату Калашникова. 

«Ця «кров» є символічною. Ці гільзи також є символічними, адже це гільзи з фронту, які передали бійці», - заявив учасник акції.

Також активісти обмалювали вікна «Промінвестбанку», написавши, зокрема, оранжевою фарбою «націоналізація».

На місці подій присутні правоохоронці, одягнуті в цивільне.

«Ми слідкуємо за збереженням громадського порядку. Ніхто ні з ким не бився, все спокійно», - сказав представник правоохоронних органів

Попередні акції відбувалися на автозаправних станція російських компаній. Як заявляють організатори, аналогічні протести анонсувалися ще в Одесі, Харкові та Чернігові.

Нагадаємо 12 січня у Львові та Луцьку близько 200 активістів заблокували роботу компанії «Мегаполіс-Україна», вимагаючи у власників покинути український ринок.

Поділитись: