УКРАЇНА

У Києві біля Історичного музею протестують проти вирубки дерев

УКРАЇНА/У Києві біля Історичного музею протестують проти вирубки дерев
Зберегти
Вигляд

У Києві біля Національного музею історії України відбувається акція проти самовільної вирубки дерев на схилах Старокиївської гори.

Мета акції – привернути увагу громадськості, ЗМІ та чиновників до незаконного «розпилу» дерев та спонукати до активних дій на захист київських гір, повідомляють організатори акції.

«Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до акції на захист «зелених» київських схилів. Приходьте з табличками «Я дерево – пиляй!» та станьте на місці спиляного дерева», – йдеться в повідомленні.

Проти незаконної вирубки дерев протестують близько 20 осіб. Вони прийшли із плакатами «Я дерево- пиляй мене», «Руки геть від дерев!».

«Цією акцією ми хочемо показати, що некоретно проводити таку вирубку без затвердженого генерального плану, публічного обговорення», - каже одна з організаторів акції Дана Косміна.

За словами директора КП «Київзеленбуд» Подільського району Ольги Манько, до них не надходили жодні документи про вирубку дерев на цій ділянці. «Було вирублено 163 дерева. Це не чагарники і не сухостій. Дозвіл мала надавати КМДА», – пояснила вона.

Нагадаємо, що 7 вересня невідомі самовільно вирубали 163 дерева на схилах Старокиївської гори біля Історичного музею.

Прес-служба комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Подільського району повідомила про непричетність до вирубки.

Пов`язані новини