УКРАЇНА

У Києві біля ліцею №142 протестували проти закриття

12 березня, 2018 15:41
УКРАЇНА/У Києві біля ліцею №142 протестували проти закриття
Зберегти
Вигляд
У Києві 12 березня під будівлею ліцею №142 зібралися на акцію протесту проти закриття близько 600 людей: учні закладу та їхні батьки.

У Києві 12 березня під будівлею ліцею №142 зібралися на акцію протесту проти закриття близько 600 людей: учні закладу та їхні батьки.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

За словами учасників акції 10 березня батьків та учнів повідомили, що ліцей закривають через нібито аварійний стан, проте жодного наказу надано не було:

«Нам 10 березня повідомили про закриття закладу у зв'язку з аварійним станом. У грудні була отримана експертна оцінка, щодо аварійного стану приміщення. А у березні нас закривають. Тож фактично 2 місяці діти навчалися в аварійному приміщенні? Це ставить під сумнів висновок експертів. Просто можливо комусь знадобилася територія навчального закладу», — каже голова батьківського комітету 7-го класу Ольга Гальчинська.

Батьки кажуть, що лише сьогодні отримали наказ від департаменту освіти про альтернативні навчальні заклади, датований 6 березня.

Йдеться про школи №159 та №26. Батьки стверджують, що вони не здатні вмістити всіх 500 учнів з ліцею:

«Дані заклади не здатні вмістити всіх 500 учнів з нашого ліцею. А значить доведеться навчатися у дві зміни. До того ж 159 школа має ще більш аварійний стан, але чомусь вважається робочою», — додає Ольга Гальчинська.

Більше про:
# акція протесту
Пов`язані новини