Життя

У Києві чиновники відмовились розголошувати адреси бомбосховищ

Життя/У Києві чиновники відмовились розголошувати адреси бомбосховищ
Зберегти
Вигляд

Київські чиновники відмовились надавати інформацію про адреси діючих і недіючих бомбосховищ столиці. Про це повідомили активісти проекту «Доступ до правди».

«На запит щодо адрес та місць знаходження діючих і недіючих бомбосховищ у Києві Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації виконавчого органу Київської міської ради повідомило, що зазначена інформація відноситься переліку відомостей, що становлять службову інформацію», – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці проекту.

«Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) За дорученням виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 19.08.2014 № 1408(з) в управлінні з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища розглянуто Ваш запит від 19.08.2014 щодо отримання інформації про розміщення і стан бомбосховищ у м. Києві та повідомляю, що зазначена інформація відноситься переліку відомостей, що становлять службову інформацію, яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування», – відповіли на запит активістів у КМДА.

Пов`язані новини