УКРАЇНА

У Києві дітям без щеплення від кору заборонять відвідувати школи та садочки

10 січня, 2018 20:01
УКРАЇНА/У Києві дітям без щеплення від кору заборонять відвідувати школи та садочки
Зберегти
Вигляд
У Києві заборонять відвідувати дошкільні установи і школи дітям, які не мають щеплень від кору.

У Києві заборонять відвідувати дошкільні установи і школи дітям, які не мають щеплень від кору.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

За його словами, рішення ухвалили для того, щоб запобігти  поширенню захворювання. Наразі заходи запровадять терміном на один місяць.

«У дитячих колективах буде проведена перевірка на наявність у них щеплень від кору, і діти, у яких відсутні такі щеплення або медичні довідки, що дитина перехворіла на кір і має імунітет, або що дитині протипоказані щеплення, такі діти до занять в школах і в дошкільні установи допускатися не будуть», — сказав він під час брифінгу 10 січня.

Поворозник також повідомив, що з батьками і батьківськими комітетами дитячих дошкільних установ і шкіл проведуть роз'яснювальну роботу.

«Ми не оголошуємо карантин, а проводимо профілактичні заходи», — підкреслив він.

Поворозник також повідомив, що 20% київських дітей не щеплені від кору. За його словами, в 2016 році в Києві зафіксували два випадки захворювання на кір, у 2017 році — 80, в перші десять днів 2018 року — 61 випадок, з них 49 випадків у дітей. Практично всі хворі діти не були щеплені від кору.

9 січня повідомлялося, що у Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні перебувають 14 дітей, які захворіли на кір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спалах кору в Україні: симптоми, профілактика, лікування.

Пов`язані новини