УКРАЇНА

У Києві дівчину з ДЦП вигнали з кав'ярні

25 травня, 2018 23:03
УКРАЇНА/У Києві дівчину з ДЦП вигнали з кав'ярні
Зберегти
Вигляд
Людмилу Глушко, яка має ДЦП, попросили покинути Stories cafe на столичному Подолі.

Людмилу Глушко, яка має ДЦП, попросили покинути Stories cafe на столичному Подолі.

Про це вона написала у Facebook.

«Сьогодні дорогий моєму серцю Поділ зіпсував мені настрій! Точніше одна із його локацій. Все буває вперше. Навіть коли офіціант виганяє тебе із кафе Stories cafe, що на Костянтинівській, чи тобто «папрасили пакинуть паміщеніє!» — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що дівчина має гіперкінетичну форму дитячого церебрального паралічу. Вона здобула фах літературознавця у Києво-Могилянській академії, грає в театрі, відвідує уроки сценарної майстерності.

У коментарі Радіо Свобода дівчина розповіла, що коли вона зайшла до закладу, на неї почав дуже пильно дивитись офіціант біля барної стійки.

 «Він на мене так подивився, наче запитував поглядом, що я тут забула. Тоді він підійшов і запитав: «Чи не могли б ви покинути приміщення?». Я на секунду зніяковіла, не могла повірити, а тоді просто не стрималась і вигукнула: «Та ви – хам!», — розповіла дівчина.

Згодом заклад вибачився перед дівчиною на сторінці Facebook.

«У понеділок, 21 травня, у нас стався прикрий інцидент, результатом якого одного із наших гостей, Людмилу Глушко, попросили покинути заклад. Ця помилка пов'язана виключно з некоректністю дій офіціанта», — йдеться у повідомленні.

Також у Stories cafe зазначили, що провели «службове розслідування, результатом якого зі співробітниками закладу була проведена роз'яснювальна робота щодо комунікації з усіма гостями, незалежно від їх соціального статусу, наявністю фізичних особливостей або без».

Нагадаємо, що 20 січня у законах України набуло чинності визначення «особа з інвалідністю» та офіційно вийшло зі вжитку визначення «інвалід».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пекарня, де працюють люди з інвалідністю — Бізнес-план

Пов`язані новини