Влада Києва розробить план «ефективних заходів» з попередження підтоплень і можливо спецпідрозділ, який би опікувався зливовою каналізацією.

Влада Києва розробить план «ефективних заходів» з попередження підтоплень і можливо спецпідрозділ, який би опікувався зливовою каналізацією. 

Про це міський голова столиці Віталій Кличко сказав на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, повідомляє прес-служба політика.

«Причини підтоплень є комплексними. Це і недотримання будівельних норм під час проведення будівельних робіт, недостатня пропускна спроможність існуючої дренажної системи, не завжди якісна експлуатація таких мереж та інші. Очевидно, ми маємо справу, зокрема, і з наслідками зміни клімату», — сказав Кличко.

Він додав, що, на думку фахівців Гідромедцентру, є всі підстави очікувати, що несприятливих погодних явищ буде більше, а їх вплив на місто — ще більш негативним.

Зазначається, що Кличко також доручив керівнику КК «Київавтодор» протягом 5 днів надати пропозиції щодо доцільності створення окремого профільного підрозділу у складі комунальної корпорації, який опікуватиметься утриманням і контролем функціонування систем зливової каналізації.

Також «Київавтодор» має перевірити виконання технічних умов, наданих забудовникам в частині облаштування на об’єктах дощової каналізації.

Увечері 18 серпня в Києві пройшла сильна злива, внаслідок чого вулиці міста вже вкотре цього літа перетворилися на канали:

Київ у воді: зливи знову затопили столицю

У ніч проти 16 серпня в Києві пройшла сильна злива з грозою, унаслідок стихії підтопило Хрещатик, Поділ та низку інших вулиць столиці.

Міськголова Києва Віталій Кличко заявив, що після зливи 16 серпня на проблемних вулицях столиці перебудують дощову каналізацію.

Як повідомляла Державна служба надзвичайних ситуацій через грозу у Києві було повалено 14 дерев. Окрім того, неодноразово надходили повідомлення про підтоплені автомобілі.

25 липня в Києві через сильні дощі підтопило велику кількість вулиць та підземних переходів, повалило дерева, а громадський транспорт збився з розкладу

У зв’язку з обвалом рятувальники перекрили шляхопровід, розташований у Подільському районі Києва на перетині вулиць Кирилівської та Олени Теліги. Згодом рух мостом відновили.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Затоплені переходи та вулиці: наслідки зливи у Києві

26 липня в КМДА повідомили, що на станції метро «Лівобережна» розпочнуть реконструкцію дощової каналізації.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile