ENRU

У Києві на чотири дні обмежать рух через річницю хрещення Київської Русі

З 27 до 30 липня у центральній частині Києва буде обмежено рух усіх видів транспортних засобів, у зв’язку з проведенням заходів, присвячених відзначенню чергової річниці хрещення Київської Русі-України.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, на зазначений період обмежать рух:

27 липня з 11:00 до 16:30 на вул. Трьохсвятительській (на відрізку від площі Михайлівської до Європейської), вул. Хрещатик (на відрізку від вул. Михайлівської до площі Європейської), Володимирському узвозі, Парковій дорозі (на відрізку від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), вул. Михайла Грушевського (на відрізку від вул. Шовковичної до площі Європейської); 

28 липня з 12:00 до 13:30 на бульварі Тараса Шевченка (на відрізку від будинку №20 до будинку №14), вул. Володимирській (на відрізку від будинку №56 до площі Софійської), Володимирському проїзді.

Окрім того, з 29 до 30 липня на вул. Ярославів Вал (від перетину вулиць Ярославів Вал та Володимирської до перетину вулиць Ярославів Вал та Лисенка) буде обмежено рух транспортних засобів через проведення культурно-мистецької акції з нагоди святкування Дня хрещення Київської Русі-України на території Національного заповідника «Софія Київська» та музею «Золоті ворота».

Зазначимо, що на час обмеження руху буде внесено зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях курсування яких проходить через місця проведення заходів.

Нагадаємо, 27 липня 2016 року до Києва прийшла хресна хода, організована УПЦ Московського патріархату. Детальніше про події під час ходи читайте в онлайн-репортажі Громадського.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram