Життя

У Києві на місці незаконної забудови сталася бійка: є постраждалі (фото, відео)

Життя/У Києві на місці незаконної забудови сталася бійка: є постраждалі (фото, відео)
Зберегти
Вигляд

На місці незаконної забудови в районі метро Осокорки у Києві сталася бійка між активістами та «охоронцями» будмайданчика.

Як повідомляє кореспондент Громадського Нікіта Мєкєнзін, внаслідок сутички постраждав один із активістів: йому вибили щелепу.

Окрім того, затримані шестеро активістів. Правоохоронці встановлюють особи ще сорока людей.

Сутичка розпочалася, коли активісти почали спроби витягти палі на будмайданчику. При цьому представники МВС, присутні на місці події, намагалися завадити цьому. Однак пред’явити дозвільні документи на забудовуи присутні не змогли.

В результаті зав’язалася бійка, деякий час активісти та «тітушки» перекидалися камінням, у хід з обох сторін також пішов сльозогінний газ.

Після того, як втрутилися правоохоронці, активна фаза сутички припинилася, «захисників» забудови дещо відтіснили від будмайданчику.

Як зазначили у прес-службі МВС, «задля врегулювання громадського порядку, працівники міліції втрутилися у ситуацію, живим ланцюжком стали між двома конфліктуючими сторонами». Однак, як відзначив кореспондент Громадського, правоохоронці втрутилися не відразу, а тільки коли стуичка набула небезепечного характеру.

О 20.30 активісти почали зносити паркан на майданчику.

/UPD

Станом на 21.10 активісти  знесли паркан.

/фото Hromadske.tv, Віталій Уманець

Пов`язані новини