УКРАЇНА

У Києві оголошено конкурс на кращі ідеї розважальних зон до Євробачення

9 лютого, 2017 18:56
УКРАЇНА/У Києві оголошено конкурс на кращі ідеї розважальних зон до Євробачення
Зберегти
Вигляд
Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс на кращі пропозиції щодо організації розважальних зон пісенного конкурсу «Євробачення» та кращий проект із 3D mapping show

Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс на кращі пропозиції щодо організації розважальних зон пісенного конкурсу «Євробачення» та кращий проект із 3D mapping show.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з повідомленням, участь у конкурсі можуть взяти усі охочі. Реалізація відібраних проектів фінансуватиметься з бюджету столиці.

«На реалізацію культурно-мистецьких проектів передбачена фінансова підтримка з бюджету міста, що становить від 30 тисяч до 2,5 мільйона гривень», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у Києві планується 5 розважальних зон. Зокрема, на Софійській, Контрактовій,  Поштовій, Троїцькій площах та на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Пропозиції щодо їхнього оформлення прийматимуть до 24 лютого.

Раніше повідомлялося, що квитки на «Євробачення-2017» у Києві коштуватимуть від 40 до 200 євро. Крім того, Держкомтелерадіо підготував проект використання коштів на «Євробачення-2017».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини