Підприємство «Київпастранс» змінило дизайн проїзних та разових квитків громадського транспорту

Підприємство «Київпастранс» змінило дизайн проїзних та разових квитків громадського транспорту.

Про це повідомляє прес-служба «Київпастрансу».

«У «Київпастранс» є гарна традиція – щомісяця змінювати зовнішній вигляд місячного проїзного квитка.  Окрім створення нового дизайну місячних проїзних квитків, ми також постійно покращуємо рівень захищеності разових квитків. Це робиться з метою запобігання випадкам підроблення квитків», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, місячний проїзний присвячений 15-річчю «Київпастрансу». Крім того, він створений у жовто-блакитних кольорах з вітальною стрічкою.

Разові квитки, для оплати проїзду на транспорті загального користування, виготовлені на термопапері для маршрутів, які обладнані електронними компостерами.

На квитках для транспорту без електронних компостерів створили голограму.

«Завдяки зміні зовнішнього вигляду проїзних квитків в громадському транспорті ми не лише покращуємо дизайн та робимо їх гарнішими, але й підвищуємо ступені захисту квитків. В даний момент важливим завданням для КП «Київпастранс» є боротьба з реалізацією фальшивих талонів в нашому рухомому складі. Аналізуючи результати, можна сказати, що ми вже досягли успіху», — зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Левченко також додав, що пасажирів з місячними проїзними чекає приємний сюрприз.

«Для тих, хто користується місячними проїзними квитками, в КП «Київпастранс» є приємна новина. Якщо у вас є всі квитки з оновленим дизайном (з травня по грудень), то вас чекає сюрприз. Подробиці ми повідомимо пізніше», — сказав він.

Поділитись: