За медичною допомогою після отруєння в одному зі столичних ресторанів звернулися 25 осіб, в тому числі і дитина.

За медичною допомогою після отруєння в одному зі столичних ресторанів звернулися 25 осіб, 21 людина госпіталізована.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Олександр Овчаренко, передає «Інтерфакс-Україна».

«На даний момент за допомогою звернулися 25 осіб, з них одна дитина. Чотири людини, в тому числі дитина, від госпіталізації відмовилися, і на лікуванні знаходиться 21 осіб. Відібрано зразки проб, обстежено 20 осіб персоналу, який надавав послуги харчування, і всі матеріали направлені в лабораторію», — сказав він.

За словами Овчаренка точна причина отруєнь стане відомою за одну або 2 доби.

Також він повідомив, що всі матеріали передані в Національну поліцію, де вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Раніше стало відомо, що після вживання їжі в закладі громадського харчування ТОВ «Суші Ленд» в Києві отруїлися понад 20 людей

Фахівці Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів зробили позапланові обстеження «Суші Ленд» і заявили про численні порушення вимог чинного законодавства у закладі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: