УКРАЇНА

У Києві перейменували бульвар Лепсе на Вацлава Гавела

10 листопада, 2016 13:28
УКРАЇНА/У Києві перейменували бульвар Лепсе на Вацлава Гавела
Зберегти
Вигляд
lead
Бульвар Івана Лепсе в Солом'янському районі Києва перейменували на честь першого президента Чехії Вацлава Гавела. Також, рішенням КМДА перейменували ще декілька вулиць

Бульвар Івана Лепсе в Солом'янському районі Києва перейменували на честь першого президента Чехії Вацлава Гавела. Також, рішенням КМДА перейменували ще декілька вулиць.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За це рішення проголосували 79 депутатів Київради.

«Депутати Київради підтримали перейменування бульвару Івана Лепсе на бульвар Вацлава Гавела у Солом᾽янському районі, вулиці Софії Перовської – на вулицю Євгенії Мірошниченко у Шевченківському районі та вулиці Перспективної – на вулицю Ігоря Брановицького у Печерському», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Як зазначається, перейменування здійснили для вшанування пам᾽яті видатних діячів.

За словами керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, зазначені перейменування пройшли всі необхідні процедури, зокрема громадське обговорення.

Наприклад, перейменування вулиці Перспективної підтримали 80% киян, що взяли участь у його обговоренні.

Окрім того, безіменну площу на перетині вулиць Маршала Малиновського та Добрининської у Оболонському районі найменовано площею Леоніда Телятникова, який захищав українців під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Також скверу на перетині Стратегічного шосе та проспекту Науки в Голосіївському районі присвоєно назву «Сквер імені волонтерів АТО», а скверу на Володимирському проїзді, 1 — назву «Литовський».

«Ми не матимемо перспективи, поки не навчимося шанувати свої героїв», — наголосив Володимир Бондаренко.

Раніше повідомлялося, що внаслідок декомунізаційних законів київський бульвар зможе носити ім’я відомого чеського громадського діяча, критика комуністичного режиму та  дисидента.

Пов`язані новини