УКРАЇНА

У Києві перевірять кількість фактичних орендонаймачів квартир

26 грудня, 2016 23:58
УКРАЇНА/У Києві перевірять кількість фактичних орендонаймачів квартир
Зберегти
Вигляд
Перевірки проводитимуться з метою встановити кількість спожитої води в квартирах, де не встановлені лічильники.

Представники постачальників комунальних послуг перевірять кількість мешканців квартир у Києві.  

Про це Громадському повідомила прес-секретарка заступника голови Київської міської державної адміністрації Юлія Грамотна.

«Будуть перевірки там, де прописана одна людина, але проживають, наприклад, 5-6 людей. Виконавці послуг гарячого та холодного водопостачання — «Київводоканал», а також представники адміністрації та «Київенерго» повинні встановити справедливість нарахувань. Вони запропонують або встановити лічильник або встановити сплату водопостачання за кількістю фактичних споживачів», — сказала вона.

За словами Грамотної, перевірки почнуться навесні. В компетенцію цих органів не входитиме перевірка нелегальних орендонаймачів.

«Це компетенція органів юстиції, орендодавці мають зазначити, що здають в оренду житло в своїх деклараціях про майно», — сказала вона.

Нагадаємо, оплата за комунальні послуги в будинках без лічильників залежить від того, скільки людей в квартирі зареєстровано.

Також подібні заходи зможуть допомогти київській владі визначити житлові приміщення, які здаються в оренду без оплати податків до бюджету.

Нагадаємо, 2 грудня в Україні підвищили тарифи на тепло для бюджетних підприємств.

Пов`язані новини