УКРАЇНА

У Києві вимагають відновити фінансування захисту лісів

12 квітня, 2017 14:20
УКРАЇНА/У Києві вимагають відновити фінансування захисту лісів
Зберегти
Вигляд
У Києві пройшов мітинг лісників, які вимагають від уряду відновити фінансування лісогосподарських заходів.

У Києві біля Міністерства аграрної політики та продовольства пройшов мітинг лісників, які вимагають від уряду відновити фінансування лісогосподарських заходів.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Як повідомляє Федерація профспілок України, через відсутність фінансування, майже 2 тисячі спеціалістів галузі цього регіону звільнились з роботи, понад 2.5 тисячі осіб перебували у відпустках без збереження зарплати.«Підприємства на межі банкрутства. Середньомісячна зарплата працюючих у цьому регіоні від 1.9 до 3.0 тис. грн. Заборгованість із виплати зарплати складає більше 7.5 млн.грн. Весняні посадкові роботи тут не проводились. Завчасно вирощений для цих робіт садивний матеріал залишився невикористаним завдавши цим величезних збитків лісовим господарствам», — йдеться у повідомленні.

Учасники мітингу зазначили, що держава уже другий рік поспіль не фінансує лісогосподарські заходи по охороні і захисту понад мільйону гектарів лісів півдня і сходу, що «веде до виникнення значних техногенних катастроф, серйозного ускладнення соціальної обстановки в цих регіонах».

Раніше повідомлялося, що Україна співпрацюватиме з Австрією в питанні збереження лісів

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# ліси
# мітинг
Пов`язані новини