Під посольством Росії у Києві близько 15 демонстрантів вимагають розслідування викрадених та вбитих людей у анексованому Росією Криму. Про це повідомила кореспондентка Громадського.

За словами мітингувальників, сьогодні в анексованому Криму стало відомо про зникнення ще одного кримського татарина — Ерфана Османова. Він живе в окупованому селищі Фонтани Сімферопольського району.

«Ми вимагаємо ефективного розслідування Росією всіх зниклих. Просимо відповісти на запит по Ервіну Ібрагімову», — сказала заступниця координатора «КримSOS» Євгенія Андреюк. Член конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов зник у травні 2016 року в Бахчисараї. Наразі його доля невідома.

Також на акції були присутні учасники кримськотатарського національного руху. «Ми не бачимо ефективного розслідування по жодному зникненню та вбивству, про які нам відомо в Криму»  – сказав кримськотатарський дисидент Сінавер Кадиров.

Читайте також: «Арешти кримських татар показові, їхня мета — залякати» — член Хізб ут-Тахрір

За інформацією «КримSOS», станом на сьогодні відомо про 15 викрадень людей на окупованому півострові. Ще 9 людей, які вважалися зниклими безвісти, пізніше знайшли мертвими.

Поділитись: