Столична влада планує також будівництво пішохідного мосту, який з'єднає Арку Дружби народів із Володимирською гіркою.

Столична влада планує розпочати будівництво пішохідного мосту у Києві, який з'єднає Арку Дружби народів із Володимирською гіркою, а також канатну дорогу, яка з'єднає береги Дніпра.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко, передає УНІАН.

«Ми плануємо почати будівництво пішохідного мосту, який з'єднає Арку Дружби народів із Володимирською гіркою. Це дасть можливість зробити новий туристичний маршрут», – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, наразі проводяться переговори з інвесторами, щоби розпочати будівництво канатної дороги, – з правого до лівого берега Дніпра. За планом ця дорога буде підводитись і до Труханова острова в район станції метро «Гідропарк».

Київський міський голова зазначив, що столична влада розвиває туристичний потенціал Києва. І в рамках підготовки до «Євробачення» велику увагу приділяє саме розвитку туристичної інфраструктури.

«Моє завдання зробити все, щоби «Євробачення» пройшло на дуже високому рівні. Ми інвестуємо мільярди гривень для розвитку інфраструктури. «Євробачення» триватиме кілька тижнів, а інфраструктура, в яку ми інвестуємо кошти, залишиться нам назавжди», – сказав Кличко.

Поділитись: