У Києві планують встановити 70 інформаційно-довідкових панелей, які показуватимуть детальну інформацію про об’єкти культурного значення столиці

У Києві планують встановити 70 інформаційно-довідкових панелей, які показуватимуть детальну інформацію про об’єкти культурного значення столиці.

Про це повідомляє 44.ua.

«Плануємо встановити сенсорні інформаційні панелі, на яких буде вся інформація по об'єктах культурного значення. Наприклад, музеї, історичні пам'ятки архітектури, а також різна довідкова інформація. Завдяки панелям туристи зможуть дізнатися про всі цікаві об'єкти за своїм маршрутом», — сказав директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту «Kyiv Smart City» Юрій Назаров.

За його словами, уся інформація на стендам буде доступна на іноземних мовах, серед яких — англійська, французька та німецька мови.

Панелі встановлять у головних туристичних місцях, зокрема, в аеропортах, вокзалах та на площах Києва.

Назаров додав, що на всі роботи з міського бюджету виділили 10 млн грн. Стенди з'являться на вулицях столиці в листопаді поточного року.

Нагадаємо, що Київ потрапив у десятку найгірших міст для життя за версією The Economist. Відтак українську столицю порівнюють з лівійським Тріполі та Коломбо на Шрі-Ланці.

Кличко назвав необ'єктивною оцінку Києва.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: