УКРАЇНА

У Києві побудують спортивну арену-трансформер на майже 8 тисяч місць

28 червня, 2017 12:32
УКРАЇНА/У Києві побудують спортивну арену-трансформер на майже 8 тисяч місць
Зберегти
Вигляд
lead
У Київський міській держадміністрації підписали договір на будівництво спортивного комплексу, а саме багатофункціональної спортивної арени, на проспекті генерала Ватутіна у Деснянському районі столиці

У Київський міській держадміністрації підписали договір на будівництво спортивного комплексу, а саме багатофункціональної спортивної арени, на проспекті генерала Ватутіна у Деснянському районі столиці.

Про це повідомляє прес-служба міського голови Віталія Кличка.

За його словами, сучасна арена-трансформер, яку зведуть на ділянці у 1,5 га буде обладнана за найвищими стандартами.

«Загальна площа – майже 14 тисяч квадратних метрів. Спортивна арена вміщуватиме в залежності від типу спортивної події від 4,5 до майже 8 тисяч глядачів. Тут можна буде проводити футбольні, баскетбольні, легкоатлетичні та змагання з інших видів спорту. Також арену можна використовувати для проведення музичних концертів, виставок», — відзначив Кличко.

Він додав, що Київ потребує подібної арени, адже Палац спорту не відповідає сучасним вимогам.

«Під час проведення Євробачення у травні ми особливо відчули гостру потребу чотиримільйонного міста у такій арені. Приміщення-трансформери — це магніт, який притягує спортивні та культурні заходи у місто. Тому я надзвичайно радий, що інвестори допоможуть столиці отримати такий важливий інфраструктурний об'єкт і нададуть можливість створити кількасот нових робочих місць», — підкреслив міськголова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Все за планом»: як розвиток Києва опинився в руках забудовників, а не міської громади.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини