УКРАЇНА

У Києві почали перевіряти перевізників та маршрутки

12 листопада, 2017 08:39
УКРАЇНА/У Києві почали перевіряти перевізників та маршрутки
Зберегти
Вигляд
У Києві почали позапланові перевірки перевізників, транспорт яких виходить на столичні маршрути

У Києві почали позапланові перевірки перевізників, транспорт яких виходить на столичні маршрути.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Якщо при перевірці перевізника у нього будуть порушення ліцензійних умов — відповідна комісія комплексно перевірить його діяльність та надалі розгляне питання про анулювання ліцензії на право пасажирських перевезень.

«Перші дні перевірок виявилися насиченими та продуктивними. За виявлені порушення на перевізників були складені акти. Вважаю за необхідне жорстко реагувати на найменші порушення, адже безпека пасажирів для нас у пріоритеті», – сказав директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

За два дні у Києві перевірили маршрутки № 464, 459, 474, 497-К, 450, 437, 408, 201, 200-К, 198 та 194.

Зокрема, у маршрутці № 201 технічне завдання не відповідало заявленому в конкурсі, а в маршруті № 459 кількість транспортних засобів не відповідала договору. Також під час перевірки виявили нелегального перевізника на маршруті № 501, який наказом Департаменту вже закритий. У результаті були накладені штрафні санкції на водія.

«Наша принципова позиція – замінити маршрутки комфортним та сучасним громадським транспортом. Для цього ми оновлюємо рухомий склад – закуповуємо автобуси, тролейбуси та трамваї високої місткості», – наголосив Симонов.

Нагадаємо, неподалік станції метро «Героїв Дніпра» у Києві маршрутка на смерть збила двох людей. Після цього міський голова Києва Кличко доручив перевірити перевізників та маршрутки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини