У музеї Павла Тичини в межах Київської бієнале відбулася кураторська екскурсія виставкою «Свято скасовано!». На вулиці поблизу будівлі художники показали картину Давида Чичкана «Делегування влади», попри відсутність погодження з музеєм.

У музеї Павла Тичини в межах Київської бієнале відбулася кураторська екскурсія виставкою «Свято скасовано!». На вулиці поблизу будівлі художники показали картину Давида Чичкана «Делегування влади», попри відсутність погодження з музеєм. 

Автор — Давид Чичкан. З архіву художника.

Перед відкриттям виставки адміністрація музею-квартири Павла Тичини відмовилася від експонування картини Чичкана.

Картина «Делегування влади» постраждала під час нападу на виставку «Втрачені можливості», що проходила взимку 2017 року в Центрі Візуальної культури.

За словами адміністрації, науково-методична рада музею вирішила не показувати картину через побоювання подібного нападу.

«Не від неї (роботи художника, — ред.) необхідно захищати музей, а від тих, хто таку роботу може зруйнувати», — каже кураторка виставки Євгенія Бєлорусець.

Після екскурсії куратори та кураторки, не закриваючи виставку, «унеможливили перегляд інших робіт», завісивши їх аркушами паперу.

Однак виставка діятиме до закриття бієнале — до 26 листопада.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile