Виставка Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» відкриється в арт-центрі «Ізоляція» 16 лютого й триватиме до 22 березня.

«Марнославство дрібних відмінностей» — це серія із шести великих гобеленів, що досліджує смаки та соціальні класи у Великобританії. Роботи буди створені у 2012 році і вже виставлялися у провідних музеях світу. Доповнять київську експозицію роботи художника Вільяма Хогарта «Історія марнотрата», якими надихався Перрі.

Виставка супроводжуватиметься освітньою програмою. До неї увійшли покази документальної стрічки «Питання смаку із Грейсоном Перрі», лекції про художника, розроблені «Культурним Проектом», екскурсії виставкою та дискусія про моду і смак різних класів України й Британії.

Грейсон Перрі — британський художник, що став відомим завдяки своїм роботам в авторській техніці (кераміка), на яких зображував гострі критичні сюжети з британського життя. Крім того, не меншу славу художнику принесло його альтер-его — жінка Клер, у яку перевдягається художник. Саме в цьому образі він отримував престижну британську премію Тернера в 2003 році.

Роботи на кераміці Грейсона Перрі, flickr.com

Організатором виставки є Британська рада, яка цією подією розпочинає рік святкувань 25-ої річниці роботи в Україні.

Поділитись: