Пожежники загасили вогонь у будівлі біля київського ЦУМу на вулиці Богдана Хмельницького,12.

Пожежники загасили вогонь у будівлі біля київського ЦУМу на вулиці Богдана Хмельницького,12.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Пожежникам вдалося запобігти розповсюдженню полум’я на прилеглі споруди. До гасіння залучили 84 пожежники та 22 одиниці техніки.


Фото: ДСНС

Вогонь, що поширився на площу 800 квадратних метрів локалізували о 22:03, а повністю загасили о 23:28.

Увечері 20 січня у центрі Києва сталася пожежа у відселеній будівлі.

Речниця Держслужби з надзвичайних ситуацій Києва Світлана Водолага у коментарі Громадському повідомила, що є 2 варіанти причини пожежі: це або підпал, або необережне поводження з вогнем з боку безхатченків.

Спочатку пожежа була зафіксована на 600 квадратних метрах, а згодом вона поширилася до 800 кв.м. Внаслідок займання ніхто не постраждав.

25 лютого 2016 року в цій будівлі сталося обвалення перекриття. У будинку тоді перебували робочі — двоє з них загинули.

У Державній архітектурно-будівельній інспекції України заявили, що вони не видавали дозволу на виконання підготовчих і будівельних робіт за адресою Хмельницького, 12-14 в Шевченківському районі Києва.

Міський голова Києва Віталій Кличко закликав притягнути до відповідальності тих осіб, з вини яких роботи відбувалися без дозвільних документів і з порушенням техніки безпеки. Він тоді відзначив, що будинок аварійний, був виселений в 2004 році і приватизований.

Будівля на Хмельницького, 12-14 — це споруда 19-го століття, є пам'ятником історії, архітектури та містобудування місцевого значення.

Поділитись: