Біля Головної будівлі Укрпошти у Києві правозахисники влаштували новорічну акцію із назвою «Не святкові подарунки Путіну».

Біля Головної будівлі Укрпошти у Києві правозахисники влаштували новорічну акцію із назвою «Не святкові подарунки Путіну».

Учасники заходу — правозахисники, журналісти та громадські активісти зібрали великий пакунок, який відправили «до кремлівських кабінетів» у Росію. У пакунку — звіти про ситуацію з правами людини в анексованому Криму, повідомляє кореспондент Громадського.

Адресат — Путін Володимир Фото: Дмитро Русанов/Громадське

Загалом посилка зі звітами заважила 5 кілограмів, а відправка обійшлася у 927 гривень.

«У новорічну ніч кожен чекає на подарунки та привітання. Але в Криму, сім’ї політичних в’язнів, рідні безвісти зниклих чекають на повернення своїх батьків, синів та братів додому. Акція «Не святкові подарунки Путіну — це нагадування верхівці влади Російської Федерації про жахливі порушення прав людини в анексованому Криму», — зазначають організатори.

Таміла Ташева тримає звіти про ситуацію із правами людину в анексованому Криму перед відправкоюїх до Кремля Фото: Дмитро Русанов/Громадське

«Окупаційна влада в Криму щодна дарує такі собі «дарунки» у вигляді обшуків, арештів, штрафів, зникнень кримчанам. Ми вирішили подарувати Путіну і всім його приспішникам звіти, де ми зібрали інформацію про всі злочини, які вони вчиняють в Криму», — каже Голова правління КримСОС Таміла Ташева.

Голова Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник зазначила:

«Ми дуже сподіваємося, що настане той момент, коли Путін буде слухати ці факти в Гаазі».

Поділитись: