У Києві представники «Національного корпусу» завадили проведенню так званого пленуму «молодіжного крила українських комуністів».

У Києві представники «Національного корпусу» завадили проведенню так званого пленуму «молодіжного крила українських комуністів».

Про це йдеться на сайті партії.

«В суботу 23 грудня активісти Національного Корпусу виявили та знешкодили проведення незаконного збіговиська «молодих лєнінців» в центрі Києва... так званий «Лєнінський комуністіческій союз молодьожи» за допомогою своїх кураторів з Росії активно готує плацдарм для відновлення червоної зарази в Україні», —  йдеться у повідомленні.

Зазначається, що «молоді комуністи» забарикадувались у приміщенні та викликали поліцію, яка застостосувала сльозогінний газ проти учасників «Національного корпусу».

Водночас на сайті комуністів пишуть, що поліція «пасивно спостерігала за подіями, але була змушена застосувати сльозогінний газ», а також заявили, що «спрямують скарги в міжнародні правозахисні організації, ПАРЄ, ОБСЄ, в офіс ООН з прав людини».

Нагадаємо, 16 грудня 2015 року Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Міністерства юстиції і заборонив діяльність Комуністичної партії України.

Верховна Рада України також заборонила нацистські та комуністичні символи в Україні.

Поділитись: