У Києві презентували безкоштовний мобільний додаток «Каратєль», за допомогою якого українці можуть поскаржитися на правопорушення

У Києві презентували безкоштовний мобільний додаток «Каратєль», за допомогою якого українці можуть поскаржитися на правопорушення.

Про це йдеться на сайті громадської організації-засновника «Фундація 101».

За допомогою додатку можна поскаржитися на вимагання хабара, хамство, порушення правил паркування, продаж простроченого товару, куріння в закладах харчування, порушення благоустрою або яму на дорозі.

«За допомогою мобільного додатку «Каратєль» Ви можете сфотографувати або зняти відео майже будь-якого порушення ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації «Фундація.101». Ми опрацюємо заявку та надішлемо звернення до відповідного органу державної влади або приватної структури, які будуть зобов’язані це порушення усунути», — повідомляє організація.

Також наголошується, що особисті дані користувачів будуть доступні лише обмеженому колу співробітників ГО «Фундація.101» та не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур.

Раніше «Укрзалізниця» запустила мобільний додаток на базі операційної системи Аndroid для придбання залізничних квитків.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile