УКРАЇНА

У Києві рятувальники шукають студентку з Туркменістану, яка стрибнула з мосту Патона

19 лютого, 2018 02:12
УКРАЇНА/У Києві рятувальники шукають студентку з Туркменістану, яка стрибнула з мосту Патона
Зберегти
Вигляд
lead
Столичні рятувальники проводять пошукові роботи дівчини, яка стрибнула із мосту Патона. За попередніми даними, це 18-річна громадянка Туркменістану, яка навчалась у Києві.

Столичні рятувальники проводять пошукові роботи дівчини, яка стрибнула із мосту Патона. За попередніми даними, це 18-річна громадянка Туркменістану, яка навчалась у Києві.

Про це йдеться у заяві Держслужби надзвичайних ситуацій.

Починаючи з 17 лютого, столичні водолази проводять пошукові роботи. Зі слів поліції, дівчина 1999 року народження стрибнула з мосту Патона.

Для пошуку залучено водолази та рятувальники.

На даний час пошукові роботи тривають, зазначили в ДСНС.

Водночас як повідомив адвокат, очільник діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов, з мосту Патона стрибнула 18-річна студентка Національного медичного університету імені Богомольця, громадянка Туркменістану Мукаддас Насирлаєва.

За його словами, дівчина стрибнула з моста 30 січня, до цього її вважали зниклою безвісти. Розметов оприлюднив відео у Facebook, на якому, за його словами, можна відстежити шлях студентки до мосту Патона.

За словами Розметова, у студентки були труднощі із продовженням дозволу на проживання в Україні. Адвокат звинуватив деканат університету у самогубстві дівчини.

Як повідомили Громадському друзі та близькі Мукаддас, 19 лютого у Києві біля посольства Туркменістану очікується акція вшанування пам'яті дівчини.

Раніше повідомлялось, що американського студента на три дні забули у печері під час екскурсії.

Пов`язані новини