УКРАЇНА

У Києві СБУ провела обшуки у керівників Компартії

18 травня, 2018 22:54
УКРАЇНА/У Києві СБУ провела обшуки у керівників Компартії
Зберегти
Вигляд
Співробітники Служби безпеки України у Києві та Київській області провели обшуки у керівників компартії.

Співробітники Служби безпеки у Києві та Київській області провели обшуки у керівників забороненої на території України Комуністичної партії.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Обшуки проводили в рамках кримінальної справи «за фактом вчинення дій з метою захоплення державної влади та державної зради».

Зазначається, що під час розслідування правоохоронці встановили механізм організації за дорученням «російських кураторів» проплачених акцій протесту для дестабілізації ситуації в Україні.

«Слідством також отримано інформацію про причетність до антидержавної діяльності представників Комуністичної партії України», —додає СБУ.

Під час обшуків за місцем проживання голів компартії слідчі виявили агітаційні матеріали із забороненою символікою комуністичного режиму, які представники партії планували поширити 9-го травня.

Як повідомляється на сайті самої Комуністичної партії, обшуки проводилися у її лідера Петра Симоненка та «голови Комсомолу» Михайла Кононовича.

«Висловлюємо рішучий протест проти політичних репресій та фізичного тиску на супротивників нинішньої антинародної влади»,  йдеться у заяві компартії.

В Україні з 2015 року діяльність Комуністичної партії заборонена.

Пов`язані новини