12 серпня у Києві стався конфлікт між працівниками Національного антикорупційного бюро України та співробітниками Генпрокуратури.

Начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури Володимир Гуцуляк повідомив про побиття спецназом Національного антикорупційного бюро 3 співробітників прокуратури.

В свою чергу, в НАБУ цей конфлікт назвали «позаштатною робочою ситуацією».

«12 серпня, під час проведення прихованого спостереження за об’єктом в одному із кримінальних проваджень, розслідуваних детективами Національного антикорупційного бюро України, до приміщення, в якому знаходилися працівники Бюро, намагалися проникнути співробітники Генеральної прокуратури України, які сприйняли дані слідчі дії, як стеження за собою. В результаті виникла позаштатна робоча ситуація», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в НАБУ повідомили, що усі слідчі дії за місцем інциденту відбувалися за рішенням суду.

«Остаточна оцінка діям працівників ГПУ буде надана після встановлення усіх обставин події», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 5 серпня стало відомо, що Генпрокуратура намагалася провести обшуки в НАБУ. Голова НАБУ повідомив, що ГПУ намагалася провести обшуки за фактом нібито прослуховування прокурора Колесника.

Згодом у НАБУ пояснили, що ГПУ надано документи про законність отримання інформації із каналів зв’язку.

У НАБУ вважають ухвалу Печерського суду, на якій і було проведено обшук, незаконною, оскільки вона «фактично дозволяє вилучити будь-які матеріали, документи чи електронні носії в приміщенні бюро».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile