ENRU

У Києві суд арештував дельфінарій «Немо»

Ce6fcf6188bb8da93
Будівля дельфінарію в Голосіївському районі

Дельфінарій «Немо», розташований у Голосіївському районі Києва, арештували за рішенням суду.

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт земельної ділянки.

За даними судового рішення, ГПУ почала розслідування у кримінальному провадженні у грудні 2014 року. Слідчі перевіряли інформацію про порушення за статтями «шахрайство в особливо великих розмірах», «підробка документів», «зловживання владою або службовим становищем».

Правоохоронці встановили, 22 травня 2017 року підприємство «Ардал» на підставі договору купівлі-продажу передало у власність особі земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва, обслуговування та експлуатації автозаправного комплексу.

На ділянці розташована двоповерхова будівля дельфінарію. У Державній архітектурно-будівельній інспекції повідомили, що дозволу на будівництво на ній немає.

У серпні Господарський суд Києва постановив знести незаконно зведену будівлю дельфінарію. Вимогу дотепер не виконали, водночас департамент містобудування та архітектури КМДА не видавав документи щодо містобудівних умов і обмеження забудови земельної ділянки.

21 червня 2017 ділянку та будівлю на ній визнали доказом у кримінальному провадженні, на підставі чого суд надав дозвіл на арешт.

Нагадаємо, у Києві арештували бізнес-центр «Гулівер».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram