У Києві триває ліквідація наслідків негоди. Потужні зливи призвели до затоплень, повалення дерев та руйнування об'єктів інфраструктури столиці.

У Києві триває ліквідація наслідків негоди. Потужні зливи призвели до затоплень, повалення дерев та руйнування об'єктів інфраструктури столиці.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій у місті Києві.

У повідомленні рятувальників йдеться про наступні події:

  • На вул. Довнар-Запольського на проїжджу частину дороги впали 2 дерева. Звільнили проїжджу частину від повалених дерев рятувальники. 6-ДПРЧ.
  • На пр. Перемоги, 53, повалений білборд. Щит упав на дах припаркованої автівки. Разом з тим, поряд на інший автомобіль упало дерево. Працювали на місці події бійці 18-ДПРЧ.
  • На вул. Гарматна, 2, прибрано 1 дерево працівниками КАРС КМДА.
  • На вул. Дегтярівській, 21, прибрано 1 дерево працівниками КАРС КМДА.
  • На вул. Жилянській, 83/53, у дворі житлового будинку на автомобіль впало дерево. На місці працювали рятувальники 4-ДПРЧ.
  • На вул. Янгеля, 2, впало дерево в дворі житлового будинку. На місці працював особовий склад 18-ДПРЧ 

Як повідомила Громадському речниця ДСНС Києва Світлана Водолага, залишилося завершити роботи з ліквідації наслідків поваленого дерева на 5-ти поверховий житловий будинок по вул. Щербаківського, 32/38. Роботи частково призупинили  у зв’язку з відсутністю на даний момент великогабаритного автокрану 40 метрів. 

 Інформація щодо підтоплень (відкачали 3402 м. куб. води):

Провели відкачування води із Солом'янського суду, вул. Шутова, із підземного переходу, пр. Перемоги, з проїжджої частини дороги на перехресті вул. Теліги та вул. Щусєва та з підземного переходу в районі Шулявського мосту на пр. Перемоги.

25 липня, на чолі із заступником голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєвим П.О, пройшло виїзне засідання комісії ТЕБ та НС стосовно часткового руйнування дорожнього покриття на перетині вул. Олени Теліги та вул. Кирилівської. Вирішено тимчасово  перекрити шляхопровід для руху.

Для ліквідації наслідків негоди від ДСНС загалом залучили 49 людей та 11 одиниць техніки.

Як повідомлялося, у зв’язку з обвалом рятувальники перекрили шляхопровід, розташований у Подільському районі Києва на перетині вулиць Кирилівської та Олени Теліги.

У Киїівській міській державній адміністрації заявили, що шляхопровід відкриють у другій половині дня 26 липня.

Нагадаємо, 25 липня в Києві через сильні дощі підтопило велику кількість вулиць та підземних переходів, повалило дерева, а громадський транспорт збився з розкладу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Затоплені переходи та вулиці: наслідки зливи у Києві

Поділитись: