Засідання у справі екс-співробітників роти спецпризначення МВС «Торнадо» перенесли на 23 серпня.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Одному із підозрюваних екс-«торнадівців» Борису Гульчуку стало зле, тому його відправили у лікарню швидкої допомоги.

Біля будівлі Оболонського райсуду у Києві порядок охороняють близько 1 тисячі співробітників поліції і військовослужбовців Нацгвардії залучені, повідомили раніше у відділі комунікації Нацполіції Києва.

Судове засідання проходило у закритому режимі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа «Торнадо»: що треба знати про підсудних та батальйон

Напередодні на сайті Оболонського суду з'явилося повідомлення про те, що у вівторок у зв'язку з повідомленнями про можливе блокування роботи і для забезпечення безпеки відвідувачів і учасників процесів в суді 16 серпня – неробочий день, крім розгляду кримінального провадження стосовно екс-«торнадівців».

Нагадаємо, під будівлею Оболонського районного суду Києва, де 2 серпня мало відбутися чергове засідання у справі екс-співробітників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», відбулись заворушення.

Голова ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко в ефірі Громадського повідомив, що у сутичках під Оболонським судом постраждали 15 нацгвардійців та 14 поліцейських.

Події під судом кваліфікували за двома статтями Кримінального кодексу – 293 «порушення громадського порядку» та 342 «опір працівникам поліції».

Згодом учасникам сутичок під Оболонським райсудом Києва було оголошено про підозру.

Суд у справі 9 серпня так і не відбувся і засідання було перенесено на 16 серпня.

Поділитись: