УКРАЇНА

У Києві в декількох учасників хресної ходи вилучили ножі – поліція

УКРАЇНА/У Києві в декількох учасників хресної ходи вилучили ножі – поліція
Зберегти
Вигляд

У декількох учасників хресної ходи у Києві, які проходили через металодетектори, правоохоронці виявили невеличкі ножі та інші гострі предмети, йдеться у повідомленні Нацполіції Києва.

Як зазначається, з метою дотримання заходів безпеки правоохоронці вилучили холодну зброю, а їх власників пропустили до місця проведення хресної ходи у Києві.

«До Шевченківського управління столичної поліції доставили трьох чоловіків, які мали при собі плакати провокаційного характеру. У вказаних громадян відібрали пояснення, встановили їх особи та провели з ними профілактично-роз’яснювальну роботу. Після цього вони були відпущені», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі хресна хода у Києві триває. Заходи розпочалися на території Києво-Печерської Лаври.

«На цей час грубих правопорушень, пов’язаних з проведенням хресної ходи, не зафіксовано. Жодної людини за правопорушення різного характеру не затримано», – сказано у повідомленні.

Раніше голова Нацполіції Хатія Деканоідзе повідомила, що під час хресної ходи не зафіксовано грубих порушень правопорядку.

Нагадаємо, у Києві віряни УПЦ МП проводять хресну ходу, яка дійшла до Києво-Печерської Лаври. На площі біля Успенського собору почнеться Всенічне бдіння.

Пов`язані новини