УКРАЇНА

У Києві в ході обшуків у податківців знайшли отриману у вигляді хабара валюту

УКРАЇНА/У Києві в ході обшуків у податківців знайшли отриману у вигляді хабара валюту
Зберегти
Вигляд

У Києві у слідчому управлінні фінансових розслідувань в Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби у ході обшуків виявлено значну сума іноземної валюти.

Про це повідомив керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Сьогодні детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проводили обшуки в службових кабінетах Слідчого управління фінансових розслідувань в Шевченківському районі ГУ ДФС в Києві (колишня податкова міліція). Під час проведення обшуків у одного з керівників Слідчого управління в службовому кабінеті виявлено та вилучено грошові кошти в сумі близько 300 тис. доларів США, понад 100 тис. євро, більше 30 тис. фунтів стерлінгів і 1,5 млн грн», – написав Холодницький в Facebook.

Він також пояснив, що ці обшуки проводилися в рамках кримінального провадження стосовно посадових осіб цього відомства, в ході якого було встановлено, що вони, діючи умисно за попередньою змовою групою осіб з захисником у кримінальному провадженні, вимагали у підприємця хабар в сумі понад 750 тис. гривень за сприяння в прийнятті «правильних» процесуальних рішень у справі, в тому числі про повернення раніше вилученого майна.

Що стосується виявленої в кабінеті суми грошових коштів, то, на думку Холодницького, є обґрунтована підставу вважати, що така сума готівкою не могла з'явитися на робочому місці «борця з податковими злочинами» законним шляхом.

В даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу податківцям.

Пов`язані новини