Культура

У Києві відбудеться перформанс французької художниці ОРЛАН «Петиція проти смерті»

3 липня, 2018 12:02
Культура/У Києві відбудеться перформанс французької художниці ОРЛАН «Петиція проти смерті»
Зберегти
Вигляд
lead
Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017 завершиться перформансом французької художниці ОРЛАН «Петиція проти смерті», що відбудеться у неділю, 26 листопада, о 15:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації («Тарілка», вул. Антоновича, 180, м. «Либідська»).

ОРЛАН – одна з найвідоміших сучасних французьких художниць та провідних фігур так званого тілесного напрямку в мистецтві. Вона починала як художниця феміністичного авангарду 1970-х. ОРЛАН постійно й радикально змінюється, ламаючи конвенції та шаблонне мислення. Вона протистоїть природному детермінізму, соціальним та політичним формам домінування, патріархату, релігії, культурній сегрегації та расизму. ОРЛАН створює скульптуру, перформанси, фото, відео, а також відеоігри та розширену реальність, використовуючи, зокрема, такі техніки, як хірургія та біогенетика.

Перформанс «Петиція проти смерті» складатиметься з двох частин: флешмобу на вулиці, за участі 30 місцевих учасників, та виступу ОРЛАН в концертній залі Інституту наукової, технічної та економічної інформації, у так званій «Тарілці». Організатори пропонують долучитись до перформансу всім бажаючим.

Вхід вільний

Пов`язані новини