УКРАЇНА

У Києві відбудеться виставка про рейви у пострадянських країнах

3 липня, 2018 13:50
УКРАЇНА/У Києві відбудеться виставка про рейви у пострадянських країнах
Зберегти
Вигляд
В рамках Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 2017 у п'ятницю, 10 листопада, о 19:00 у BURSA Gallery відкриється виставка «Dance, Dance, Dance», що триватиме до 10 грудня.

В рамках Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 2017 у п'ятницю, 10 листопада, о 19:00 у BURSA Gallery відкриється виставка «Dance, Dance, Dance».

Про це повідомляє Cultprostir.

До експозиції увійдуть фото- та відеороботи, інсталяції та графіки.

Як зазначється на сторінці виставки, образ рейву, похований наприкінці 90-х, «нещодавно воскрес», але цього разу ще далі на схід, ніж Східний Берлін.

«Спостерігаючи за самопроголошеними «новими берлінами», виставка в BURSA GALLERY розгляне пострадянську танцювальну сцену як яскравий симптом соціальних та політичних процесів», — ідеться в описі заходу.  

«Зараз для молоді київський рейв фактично є візитною карткою міста, тим, про що говорять на вулицях і пишуть в модних закордонних виданнях, — розповідає куратор проекту Сергій Климко. — Схожа ситуація спостерігається і в інших столицях колишнього СРСР і країн Варшавського договору. Однак в більшості випадків критичний підхід до цього явища відсутній, і саме тому ми вирішили провести таку виставку».

Виставка триватиме до 10 грудня, вхід вільний.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: СЕЗОН РЕЙВІВ. Спецпроект. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Київ
Пов`язані новини