УКРАЇНА

День народження у в'язниці: у Києві влаштували акцію на підтримку Олега Сенцова

13 липня, 2017 14:49
УКРАЇНА/День народження у в'язниці: у Києві влаштували акцію на підтримку Олега Сенцова
Зберегти
Вигляд
У Маріїнському парку Києва, у 41-й день народження кримського політв’язня, кінорежисера Олега Сенцова відбувається акція на його підтримку та інших кримських політв’язнів з вимогою їхнього звільнення

У Маріїнському парку Києва, у 41-й день народження кримського політв’язня, кінорежисера Олега Сенцова відбувається акція на підтримку його та інших кримських політв’язнів з вимогою їхнього звільнення. Сенцов перебуває в ув'язненні вже 1159 днів

Активісти розгорнули великий баннер з написом «З днем народження, Олеже!» та #FreeSentsov, передає кореспондент Громадського.

Фото: Громадське

Акція відбувається біля скульптури «Режисер.Спостерігач». На спинку режисерської крісла друзі Олега Сенцова прикріпили дошку з його ім'ям.

Окрім цього, до дня народження Сенцова у 20 містах України сьогодні відбудуться читання п'єс режисера та безкоштовний показ фільму Аскольда Курова «Процес».

Фото: Громадське

Нагадаємо, у серпні 2015 року суд у РФ визнав Олега Сенцова і Олександра Кольченка винними у створенні в Криму терористичної організації, скоєнні двох терактів і підготовці ще одного, а також у спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні зброї.

Сенцов був засуджений до 20 років колонії, Кольченко – до 10 років позбавлення волі. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини