Життя

У Києві відбувається церемонія поховання адвоката Грабовського (фото)

Життя/У Києві відбувається церемонія поховання адвоката Грабовського (фото)
Зберегти
Вигляд

Сьогодні у Києві проходить церемонія поховання вбитого адвоката Юрія Грабовського, який був захисником російського спецризначенця Алєксандрова.

Траурна церемонія відбувається у Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври, передає кореспондент Громадського.

  

Повідомляється, що серед присутніх, окрім сестри загиблого, є колеги Грабовського, серед яких – адвокат іншого російського спецризначенця Єрофєєва Оксана Соколовська, Олександр Горошинський – адвокат «беркутівця» Павла Аброськіна та захисник патрульного Сергія Олійника Ростислав Пукало.

  

Зауважується, що Грабовського поховають на Лісовому кладовищі.

 

Серед присутніх був також і адвокат Надії Савченко Ілья Новіков. «Я не знав Юрія Грабовського, але ми працювали в дзеркально схожих справах – ми захищали Надію Савченко, він російських військових. Ми, російські адвокати, приїхали висловити солідарність», – сказав він.

Нагадаємо, 25 березня колишнього адвоката російського спецпризначенця Алєксандрова Юрія Гравбовського знайшли вбитим. Військова прокуратура повідомила, що один з підозрюваних вказав місце знаходження тіла адвоката.

СБУ заявила про затримання причетного до зникнення Юрія Грабовського. За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, основною версією зникнення адвоката вважається інсценування викрадення.

Адвокат російського спецпризначенця Євгена Єрофєєва Оксана Соколовська опублікувала фото двох підозрюваних у вбивстві її колеги Юрія Грабовського.

/Фото Громадське

Пов`язані новини