УКРАЇНА

У Києві відкриється виставка живопису Віктора Зарецького

2 липня, 2018 19:24
УКРАЇНА/У Києві відкриється виставка живопису Віктора Зарецького
Зберегти
Вигляд
lead
У Музеї історії Києва розпочинає роботу виставка картин «50 відтінків Віктора Зарецького» з найбільшої приватної колекції у світі.

У Музеї історії Києва розпочинає роботу виставка картин «50 відтінків Віктора Зарецького» з найбільшої приватної колекції у світі.

Про це музей повідомляє на своєму сайті.

«З 8 лютого 2018 року в Музеї історії Києва відкривається виставка легендарного київського художника Віктора Зарецького, всесвітньо відомого своїми експресивними полотнами», — йдеться в повідомленні.

На виставці буде представлено 5 монументальних робіт: «Театр» за романом Булгакова «Майстер і Маргарита», «У тролейбусі», полотно «Вознесіння», присвячене дружині Аллі Горській, а також ТОП-10 робіт художника: «Мальви», «Тривога. Жовтень», «Сполохи», «Дерево мистецтва» та інші. Більшість виставлятимуться публічно вперше.

«Сьогодні у нас зібрані знакові роботи художника, які мають національне культурне значення. Власне це спонукало нас влаштувати виставку з вільним входом і в зручній локації столиці, на яку зможе потрапити кожен охочий — це подарунок нашій сім'ї киянам і гостям столиці», — розповідає організатор виставки, співвласник колекції, композитор Mart Aprelius.

Виставка «50 відтінків Віктора Зарецького» діятиме з 8 лютого в Арт-холі музею і закінчиться 1 березня.

/Дарина Бубнюк

Більше про:
# живопис
# Київ
Пов`язані новини