УКРАЇНА

У Києві відкрили оновлений велотрек

21 травня, 2017 16:24
УКРАЇНА/У Києві відкрили оновлений велотрек
Зберегти
Вигляд
lead
У Києві відкрили оновлений велотрек. Церемонія відкриття супроводжувалася лазерним шоу, відеоінсталяціями та брейк-дансом.

У Києві відкрили оновлений велотрек. Церемонія відкриття супроводжувалася лазерним шоу, відеоінсталяціями та брейк-дансом.

Як повідомляє прес-служба міського голови столиці Віталія Кличка, крім велотреку, облаштована також прилегла територія: побудували паркінг, кафе та відновили сквер, який об’єднали в єдиний простір з територією велотреку. 

«Тут буде гарна дитяча велошкола. Ми сподіваємося, що на велотреку завжди буде багато людей, тут тренуватимуться діти і дорослі, тут відбуватимуться змагання та проводитимуть дозвілля кияни», — зазначив Кличко.

Раніше «Наші гроші» повідомили, що на церемонію відкриття велотреку міська влада витратила 3 млн гривень. Тільки  на забезпечення сценічними конструкціями, лазерним обладнанням і генераторами піде 1,58 млн грн  

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо фірма ТОВ «Гагарін Медіа» зареєструвала авторські права на твір «Опис заходу «Спортивно-масовий захід «Велодень».

Нагадаємо, у лютому 2016 року протестували проти будівництва паркінга біля велотреку .

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# велотрек
# Київ
Пов`язані новини