21 листопада у Києві відбуваються заходи, приурочені до третьої річниці початку Революції гідності. Центральні вулиці вже перекриті. Зокрема, вулиці Інститутська, частина Хрещатику, Банкова.

21 листопада у Києві відбуваються заходи, приурочені до третьої річниці початку Революції гідності.

Центральні вулиці Києва вже перекриті. Зокрема вулиці Інститутська, частина Хрещатику, Банкова.

Громадське проводило пряму трансляцію з центру столиці.

12:19 Ввечері наші журналісти поновлять пряму трансляцію з акцій у центрі Києва, присвячених третій річниці початку Євромайдану. Саме в цей час відбуватимуться основні масові заходи.

11:35 На Алеї Героїв Небесної сотні згадують загиблих активістів Євромайдану.

11:26 Президент Петро Порошенко виступає у національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Порошенко виступив ініціатором і першим спонсором створення благодійного фонду зі збору коштів для будівництва на Алеї Героїв Небесної сотні в Києві музею-меморіалу Революції Гідності.

11:07 Поспілкувались з патрульними поліцейськими на Майдані. Кажуть, що правоохоронець обов’язково повинен мати при собі посвідчення і пред’являти його на вимогу громадян.

10:41 З огляду на проведення масових акцій, Хрещатик сьогодні пішохідний. Перекрито також Грушевського, Інститутську, де несуть посилену службу поліцейські та нацгвардійці.

10:20 Зараз на Алеї Героїв Небесної сотні відбувається спільне покладання квітів і жалобна панахида представників сімей Героїв Небесної сотні і активістів Революції гідності.


 

Щодо інших запланованих заходів, то в Українському домі відбудеться Круглий стіл «Річниця Майдану: уроки революції і погляд в майбутнє». Там же о 18:00 Український інститут національної пам'яті спільно з Київською міською державною адміністрацією презентує книгу «Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах », яка є другим випуском збірника спогадів про події Революції гідності.

Також до Дня Гідності та Свободи в Українському домі презентують мультимедійну виставку «Відважний: Наші Герої», присвячену 100-річчю Української революції.

У Музеї літератури з 17:00 пройде Літературно-мистецька акція «Майдан нашого духу». У ній візьмуть активісти, які першими прийшли під Стелу на Майдані Незалежності вночі 21 листопада 2013 року.

Частину вулиць Києва перекрито з 6:30. Читайте також повний список вулиць Києва, рух по яким буде обмежено 21 листопада. А також про зміни у маршрутах громадського наземного транспорту та метро.

Поділитись: