ENRU

У Києві встановили понад 3700 камер спостереження — влада міста

У Києві в рамках програми «Електронна столиця» встановили понад 3700 відеокамер спостереження.

Про це повідомляє Київська міська рада.

«Фактична реалізація програми та заходів фактично була розпочата у другому півріччі. Це було пов’язано з тим, що тільки тоді ми отримали фінансування і тендерні процедури відбувались за електронною системою «Прозорро». Маємо гарне досягнення — у минулому році ми побудували міський дата-центр на Дегтярівській, 37, на якому розміщені інформаційні ресурси і в подальшому будуть акумулюватись усі інформаційні системи, які функціонують в Києві», — зазначив директор Департаменту Юрій Назаров

У рамках програми було створено ядро системи відеоспостереження. Зокрема, було встановлено 3 763 камери на об’єктах соціально-культурного побуту. Це дитячі садки, школи, лікарні, бібліотеки, театри; на мостах та центральній частині міста.

«Створена також система оповіщення в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Уже зараз мешканці можуть підписатись та оперативно отримувати всю інформацію на електронну пошту та за допомогою SMS про надзвичайні ситуації. Заключені договори з операторами мобільного зв’язку», — повідомив Назаров.

За його словами, досі у Києві не було єдиного реєстру мешканців, які зареєстровані у місті. Наразі його розроблено і запущено, таким чином спрощено процедуру реєстрації містян. Її вдалося скоротити з одного місяця до 5-10 хвилин. Окрім того, місто поступово відмовляється від програмних продуктів країни-агресора.

Нагадаємо, що влітку 2016 року Кличко доручив встановити на вулицях Києва додаткові відеокамери.

Він також обіцяв відеокамери у школах і «тривожні кнопки» в дитсадках до кінця року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram