УКРАЇНА

У Києві за розтрату 19,5 млн грн судитимуть керівника «Кіровгеології»

13 лютого, 2017 11:49
УКРАЇНА/У Києві за розтрату 19,5 млн грн судитимуть керівника «Кіровгеології»
Зберегти
Вигляд
Київською місцевою прокуратурою скеровано до Печерського райсуду столиці обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника комунального підприємства «Кіровгеологія», якого викрито у розтраті коштів підприємства в особливо великих розмірах та службовому підробленні

Київською місцевою прокуратурою скеровано до Печерського райсуду столиці обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника комунального підприємства «Кіровгеологія», якого викрито у розтраті коштів підприємства в особливо великих розмірах та службовому підробленні.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Згідно з повідомленням, за розпорядженням керівника «Кіровгеології» майже 19,5 млн грн були безпідставно перераховані на рахунки «фіктивних» підприємств.

«У період 2012-2014 років керівник КП «Кіровгеологія» підписав договори та забезпечив відображення в документах бухгалтерського обліку та податкової звітності завідомо неправдивих відомостей про розроблення двома підприємствами із ознаками «фіктивності» геолого–тематичної продукції, необхідної для отримання надрокористувачами дозволів. Але фактично вказані роботи виконано експертною комісією КП «Кіровгеологія», яку було створено наказами за підписом цього ж керівника державного підприємства», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, дії посадовця кваліфіковано за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Крім того, прокурором у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов про відшкодування обвинуваченим збитків, завданих корупційним злочином.

«Кіровгеологія» — спеціалізоване державне геологічне підприємство, яке займається геологічним вивченням надр, проведенням геолого-пошукових та геологорозвідувальних робіт на території України та інших держав світу.

Раніше повідомлялося, що посадовцям КМДА повідомлено про підозру через розтрату виділених для дітей-інвалідів та сиріт коштів в особливо великих розмірах.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини