У Києві почав працювати веб-портал, що дозволяє відстежувати в режимі онлайн роботу столичних комунальних служб, зокрема снігоприбиральної техніки. На сьогодні GPRS-навігаторами обладнано 296 одиниць снігоприбиральної техніки.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Сьогодні кияни в онлайн-режимі можуть відстежувати рух усіх автобусних, тролейбусних та трамвайних маршрутів. І цей проект користується великою популярністю. Тож ми вирішили запустити аналогічний проект щодо роботи снігоприбиральної техніки», - сказав Кличко.

За його словами, завдяки вмонтованим у комунальні машини GPRS-навігаторам, кожен киянин зможе побачити усю техніку на інтерактивній карті Києва.

«Тобто люди матимуть інформацію, яка техніка і де прибирає сніг в даний момент. Сьогодні це особливо актуально, зважаючи на погодні умови», - зазначив міський голова.

Платформу clean-city.kiev.ua було створено спільно з комунальною корпорацією «Київавтодор» та комунальним підприємством «Київпастранс» в рамках проекту Єдиного диспетчерського центру, який є однією зі складових частин Kyiv Smart City.

Поділитись: