Працівники столичної прокуратури 15 лютого затримали директора фінансової піраміди «Еліта-центр» при спробі здійснити чергову аферу.

Працівники столичної прокуратури 15 лютого затримали директора фінансової піраміди «Еліта-центр» при спробі здійснити чергову аферу.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва.

«Встановлено, що директор ТОВ «Еліта центр», діючи у змові з керівником ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія» ПСП ЛТД», вимагали 50 тисяч доларів США від власника квартири у новобудові «Еліта центр» за припинення майнового спору щодо визнання права власності на це житло», — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що керівники компаній пропонували за дане винагороду відкликати позови з прав на житло, яке вони ж продали інвесторам.

Директор «Еліта центр» був затриманий за місцем проживання, а його спільник з «ПСП ЛТД» — під будівлею Оболонського райсуду Києва відразу після отримання грошей.

Прокуратура повідомила керівникам ТОВ «Еліта центр» і ТОВ» Будівельно-інвестиційна компанія «ПСП ЛТД» про підозру в кримінальному порушенні — підкуп службовця юрособи.

Прокуратура клопотатиме про тримання підозрюваних під вартою.

У квітні 2016 року суд звільнив з-під варти організатора афери «Еліта-Центру» Олександра Шахова під заставу 384 мільйони гривень. У липні 2016 року стало відомо, що Шахов втік з-під домашнього арешту, його оголосили у розшук.

Нагадаємо, у період з вересня 2004 року до лютого 2006 року Шахов (Волконський) організував та очолив групу, придбав ряд фіктивних підприємств та організував збирання грошей від громадян під приводом інвестування у будівництво житлових будинків на земельних ділянках розташованих в м. Києві. Внаслідок афери було ошукано більше 1700 осіб.

Поділитись: