У Києві затверджено програму культурно-мистецьких заходів на час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017»

У Києві затверджено програму культурно-мистецьких заходів на час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно із затвердженою програмою, з 30 квітня до 14 травня діятиме:

1)«Фан-зона на Софії» на Софійській площі, яка зможе розмістити до 10 тисяч відвідувачів. Фан-містечко буде поділено на такі зони: культурно-мистецьку, інформаційно-довідкову, відпочинку, фуд-корту та розваг.

2)У розважальній зоні на Троїцькій площі презентують зразки національної музики, сучасних творів музичного і театрального мистецтва. Також тут діятимуть зони фуд-корту, майстер-класів, виставок-продажів, дитячих розваг, фотозони та туристично-інформаційний центр.

3) Розважальна зона «Feel Ukraine» – «Відчуй Україну» на Контрактовій площі матиме виставки, виступи артистів, майстер-класи, які супроводжуватимуться відеофільмами на екранах сцени. Також працюватиме велика дитяча зона. Кожен день буде присвячений різним темам: день джазу, день майстрів, день української літератури, день образотворчого мистецтва, день костюму та прикрас тощо.

4)У розважальні зоні «Євробачення: Ретроспектива», яка буде розташована на Поштовій площі, відбуватиметься фестиваль-караоке. У рамках фестивалю всі охочі зможуть взяти участь у караоке-конкурсі. Конкурси триватимуть із 18:00 до 20:00 (відбірковий етап). Фіналістів конкурсу з 20:00 до 21:00 слухатиме професійне журі, сформоване із зірок поп і рок сцени. О 21:00 щодня відбуватиметься церемонія нагородження спеціальними призами переможців дня.

5)Зона «Перший київський пленер «Kyiv Art Fort 2017» відкриється на території Національного історико-архітектурного заповідника «Київська фортеця». Простір буде облаштований тимчасовими сферичними тентовими спорудами. На основному майданчику пленеру діятиме велика художня зала, у якій будуть представлені експозиції сучасних художників України, останні найбільш актуальні, цікаві культурні проекти та платформи України.

Також із 4 до 7 травня у рамках культурно-мистецьких заходів відбудеться Міжнародний фестиваль «Київський тиждень мистецтва» (Кyiv Art Week)». Під час заходу відбуватимуться виставки в київських галереях, наукові конференції, концерти, вечірки із залученням найцікавіших музикантів. Головною локацією фестивалю в 2017 році стане бізнес-центр «Торонто-Київ» де розміститься Міжнародний арт-ярмарок «Kyiv Art Fair», виставка «Музей приватних колекцій» і спецпроект арт-резиденції BIRUCHIY.

Раніше повідомлялося, що квитки на Євробачення коштуватимуть від 8 до 500 євро. Також для пісенного конкурсу Євробачення-2017 обрали ведучих. Цього року його вестимуть троє чоловіків: Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: