Державна аудиторська служба виявила завищення підрядниками вартості ремонту доріг Києва на суму близько 11 мільйонів гривень.

Державна аудиторська служба виявила завищення підрядниками вартості ремонту доріг Києва на суму близько 11 мільйонів гривень.

Такі дані оприлюднила прес-служба Держаудитслужби за результатами проведеної планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної корпорації «Київавтодор» за період з 1 січня 2014 року і з 1 вересня 2016 року

Повідомляється, що підрядники безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт, внесли в акти виконаних робіт неправдиві відомості про використані матеріали та будівельні машини, а також неправильно застосували норми і розцінки на виконання таких робіт.

Зауважується, що один із виконавців ремонтних робіт ТОВ «Тілльман Інжинірінг» «перешкоджав фахівцям Держаудитслужби, через що неможливо було провести зустрічну звірку, аби документально підтвердити вартість виконаних робіт з капітального ремонту Південного мосту через Дніпро на суму понад 46 млн грн».

Також під час ревізії виявлено порушення законодавства у сфері закупівель за державні кошти.

«Про результати ревізії повідомлено Київську міську державну адміністрацію, а матеріали контрольного заходу надіслано до Головного слідчого управління Національної поліції України», – підсумували в Держаудитслужбі.

Раніше повідомлялося, що в Україні в минулому році відремонтували лише 1% автомобільних доріг.

Також у Мінінфраструктури зазначали, що будівництво доріг в Україні перевірятимуть незалежні інженери.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile