УКРАЇНА

У Києві з’являться громадські енергоінспектори — КМДА

3 березня, 2017 13:57
УКРАЇНА/У Києві з’являться громадські енергоінспектори — КМДА
Зберегти
Вигляд
Київська міська державна адміністрація пропонує створити інститут громадських енергоінспекторів, які будуть забезпечувати контроль з боку мешканців за нарахуваннями за тепло, контролювати енергоспоживання в будинку.

Київська міська державна адміністрація пропонує створити інститут громадських енергоінспекторів, які будуть забезпечувати контроль з боку мешканців за нарахуваннями за тепло та контролювати енергоспоживання в будинку.

Як повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, вони матимуть доступ до інформації та технічних приміщень та зможуть складати відповідні акти, що стануть підставами для перерахунку за неякісні або недодані послуги.

«Інспектори стануть додатковим комунікаційним містком між міською владою, підрозділами адміністрації та громадою будинку в питанні енергозбереження та теплопостачання, якості послуг. На їхню думку й висновки ми спиратимемося при формуванні ремонтних програм, програм модернізації в будинку тощо», — сказав він.

Місто забезпечить інспекторів навчальними матеріалами, для них проведуть тренінги, однак чи буде оплачуватись діяльність інспекторів у КМДА не уточнили.

Раніше повідомлялося, що платіжки за електроенергію зростуть на 38 грн для 60% споживачів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини